WOLONTARIUSZE FUNDACJI

Kacper Firkowski

Kacper to jedna z tych osób, na które zawsze można liczyć. Jeden z najaktywniejszych wolontariuszy jakich poznaliśmy! Za swoje osiągnięcia otrzymał nagrodę Słupskiego Lidera Aktywności Obywatelskiej.

Ania Rogulska

Nasz ekspert od plecenia wianków. Tańczy, a jej partnerem często jest..ogień, bo Ania jest zafascynowana Fireshow.

Martyna Bogdanowicz

Jedna z naszych najmłodszych wolontariuszek. Zawsze aktywnie angażuje się we wszystkie działania Fundacji. Pogodna dusza z wiecznym uśmiechem na twarzy.

Daria Michaluk

Daria to niezastąpiona animatorka. Żongluje, chodzi na szczudłach, kuglarstwo nie jest jej obce - dziewczyna wielu talentów! Doskonale sprawdza się też w pracy z dziećmi.

Mateusz Vu Cao

W każdej klasie, czy grupie, zawsze znajdzie się jeden "śmieszek".. My mamy Mateusza, znanego szerzej jako "Kakao". Poczucie humoru nigdy go nie opuszcza, a swoim optymizmem potrafi zarazić każdego!

Amadeusz Michaluk

Starszy brat Darii. Tak jak jego siostra, również posiada wiele talentów i zainteresowań. Kuglarstwo, szczudlarstwo i koszykówka  to tylko niektóre z nich.

Kamila Wróblewska

Dołączyła do nas stosunkowo niedawno, nie ujmuje to jednak jej aktywności. Podczas warsztatów witrażu okazało się, że ma do tego nie lada smykałkę!

Weronika Karaś

Nasza specjalistka od zabaw z ogniem. Fireshow to jej pasja, tak jak taniec - połączenie tych dwóch żywiołów w jednej osobie to coś naprawdę niesamowitego!

Kamil Sazon

Kamil jest wielkim miłośnikiem teatru. Potrafi chodzić na szczudłach i jest całkiem niezłym kuglarzem!

Marta Piotrowska

Bardzo aktywna wolontariuszka, o dużych zdolnościach manualnych. Tworzy piękne ozdoby ze styropianu.

Patrycja Zajenkowska

Pozytywna energia wręcz bije od Patrycji. Nie sposób się nie uśmiechnąć, kiedy pojawia się na naszych imprezach, by pomóc.