Teatr wielu pokoleń - warsztaty dla seniorów

"Byłam kiedyś aktorką / aktorem!" - Ilu z was może to o sobie powiedzieć? Cóż, ząb czasu wszystkich nas nadgryza. To, co było nasza pasją kilkadziesiąt lat temu,wciąż jednak tli się w nas cichym płomieniem. Nie zawsze jednak pojawia się okazja, by ten ogień wzniecić. Nie tym razem! Teatr wielu pokoleń to projekt stworzony z myślą o seniorach. Warsztaty aktorskie, scenograficzne i charakteryzatorskie, zwieńczone spektaklem i współpracą z dużą grupą młodzieży oraz jednym z najwybitniejszych reżyserów w regionie - Stanisławem Miedziewskim. Któż nie chciał by wziąć w nich udziału? Teraz macie taką szansę. Nie zwlekajcie - zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu - 669 194 363, adresem e-mail: warsztaty.indygo@gmail.com lub osobiście w biurze Fundacji przy ul. Niedziałkowskiego 6, pokój nr. 15.

Ilość miejsc ograniczona.

Czekamy na was, drodzy seniorzy!!