Fundacja Indygo

Biuro:

Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej

Pokój 15

Ul. Niedziałkowskiego 6

76-200 Słupsk

nr konta: 56203000451110000004012860

Męska Szopa:

Ul. Wyspiańskiego 11

76-200 Słupsk

Please reload

Starsze posty

Dzień Niepodległości - 4 Lipca

4 lipca w Stanach Zjednoczonych to data wyjątkowa. Ustanowiony w 1776 roku Dzień Niepodległości już od kilkuset lat obchodzony jest z pompą i radością. Tego dnia w całym USA organizowane są parady, festyny, koncerty a także przemówienia wygłaszane przez polityków i urzędników państwowych. Ten niezwykle ważny w historii Stanów Zjednoczonych dzień obchodzi każdy Amerykanin!
Co jednak z tymi, którzy swojej ojczyźnie służą poza jej granicami? Na przykład.. w Amerykańskiej Bazie Antyrakietowej w Redzikowie?


Nasze miasto, które stało się dla załogi bazy drugim domem jako pierwsze w Polsce zorganizuje obchody Dnia Niepodległości.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Słupska by wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

To jedyna możliwość wejścia na teren bazy antyrakietowej i zobaczenia na własne oczy jak wygląda jej budowa. Na codzień ludność cywilna nie ma prawa wstępu na teren jednostki, jednak wszystko jest możliwe w dzień niepodległości!

 

Bramy otworzą się o godzinie 17:45. Początek eventu przewidziano 15 minut później, na godzinę 18:00. Będą atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla rodziców. Dmuchańce, animatorzy, przejażdżki konne, parada, a nawet fireshow! To jednak jeszcze nie wszystko.
Swoich sił będzie można spróbować w jednym z kilku konkursów – jedzenia hot-dogów na czas, jedzenia arbuza na czas i wielu wielu innych! Na wygłodniałych i spragnionych czekały też będą food trucki, i stoisko z amerykańskim piwem. Wśród atrakcji będą także dwie orkiestry – US Navy Band oraz Orkiestra Polskich Sił Powietrznych. Całość tradycyjnie zakończy się pokazem fajerwerków.

Zapraszamy!

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Please reload

Galeria wydarzeń