top of page

Galeria wydarzeń

Kino na Nowobramskiej

Już w najbliższy piątek zapraszamy na kolejną odsłonę projektu "Rady na odpady"!

Tym razem wyświetlimy dla Państwa film "Ocean Przygód". Seans odbędzie się 29 września na ulicy Nowobramskiej o godzinie 20:00.

Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy będzie uroczy żółwik, któremu w polskiej wersji językowej użyczy głosu Joanna Jabłczyńska. Szybko przywiążecie się do tego śmiesznego stworzonka, które oprócz rozbrajających komentarzy dostarczy także wielu ważnych informacji.

"Ocean przygód" to film, który po raz pierwszy pokazuje cały świat oceanów i wielość zależności między jego mieszkańcami. Realizacja obrazu trwała 7 lat, w czasie których jego twórcy udali się na 26 wypraw i spędzili pod wodą blisko 1500 godzin. "Ocean przygód" zapewnia widzom wrażenia dla wszystkich zmysłów, a także w istotny sposób sygnalizuje zagrożenie środowiska - cała "obsada" filmu to gatunki zagrożone wyginięciem z powodu działalności człowieka.


Starsze posty
bottom of page