UDARemnij to!

Już 29 maja w godzinach 12:00 - 14.30 zapraszamy do Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej na ulicy Niedziałkowskiego 6 na darmowe szkolenie z pierwszej pomocy przy udarach i zawałach serca.

Celem warsztatu jest szerzenie profilaktyki zapobiegania chorobom, znajomości pierwszej pomocy oraz nauki technik opieki nad osobami chorymi. Warsztaty przeprowadzane są w formie aktywnej – przy użyciu fantomów, urządzeń pomiarowych itp. zaprezentowane zostaną techniki udzielania pierwszej pomocy/transferu w przypadkach różnych jednostek chorobowych , a na wyświetlanej prezentacji pokazane zostaną najważniejsze informacje/zdjęcia/filmy.

Warsztaty poprowadzi szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie ratownika medycznego.

Każdy uczestnik po zakończeniu dostanie certyfikat odbycia warsztatu.