Profesjonalna i kompleksowa realizacja projekcji filmowych to dla nas priorytet. Zapewniamy transport, sprzęt, obsługę, licencje filmowe oraz niezapomnianą atmosferę. Jedyne co musisz to.. usiąść i cieszyć się filmem!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Sprzęt na jakim pracujemy to wysokiej klasy urządzenia. Zapewniamy wysoką jakość obrazu, dźwięku i komfort oraz przyjemność z oglądania filmu. 

NASZ SPRZĘT

EKRAN

Nadmuchiwany ekran o wymiarach 6,5m x 9,5m -  prawdziwy kolos!

Wymiar tkaniny projekcyjnej to 4,7m x 8,2m. Twoja projekcja będzie widoczna z daleka i dostępna dla takiej ilości widzów jaką zechcesz!

RZUTNIK

Profesjonalny projektor instalacyjny o jasności ponad 10.000 lumenów oraz rozdzielczości FullHD to gwarancja najwyższej jakości obrazu. Dzięki obiektywom o różnych ogniskowych wyświetlimy projekcję z dowolnej odległości!

NAGŁOŚNIENIE

Potężny system nagłośnieniowy o mocy ponad 1400W zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz pozwala na odtwarzanie projekcji zarówno w terenie zabudowanym jak i w otwartym. Potężny subwoofer  sprawi, że  poczujecie się jak w prawdziwej kinowej sali!

LEŻAKI

Zapewniamy aż 100 regulowanych leżaków dla widzów.  W przypadku złych warunków pogodowych istnieje także możliwość dostawienia namiotów dających schronienie widzom. 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Każda oferta jest personalizowana do potrzeb klienta.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana. Spodziewaj się odpowiedzi jeszcze dziś!

DORADZTWO

RODZAJE PROJEKCJI

Doradzimy Ci w każdej kwestii związanej z organizacją projekcji filmowej. Pomożemy Ci dobrać repertuar tak, aby przyciągnąć widzów, miejsce projekcji, zajmujemy się także promocją wydarzeń. 

WYCENA

W kwestii szczegółowej wyceny skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na dole strony lub bezpośrednio na adres e-mail podany w stopce. 

Organizujemy wiele rodzajów projekcji:

Kino na leżakach

Kino samochodowe

Kino na plaży

Kino dla najmłodszych

Maratony filmowe

OFERTA