wieszaczek-kot

Wazony z puszek

Wazony wykonane metodą decoupage przez Fundację Indygo

Decoupage

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak efektownie przyozdobić przedmioty codziennego użytku techniką decoupage, czyli poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów z papierowych serwetek i naklejanie ich na wybraną powierzchnię: drewnianą, tekturową, metalową, ceramiczną, plastikową, skórzaną albo na tkaninę. W ten sposób można nadać nowe życie zniszczonym, bądź nieciekawym przedmiotom. Uczestnicy będą mogli przynieść własne rekwizyty do odnowienia lub skorzystać z zaproponowanych przez instruktora. Techniką decoupage można dekorować niemal wszystkie powierzchnie, więc zwykłe tacki, talerze, skrzyneczki, doniczki czy ramki w trakcie warsztatów szybko zmienią się w oryginalne, budzące podziw przedmioty.

Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Udało się! Wiadomość dotarła.